_Element Odbudowujący szampon - Pure Beauty Select For Men 2

Hejka! 


Dziś zapraszam Was na kolejną, gościnną recenzję mojego chłopaka Adama. Otrzymał on do testów pudełko Pure Beauty Selected for men 2, które po brzegi zostało wypchane, fantastycznymi kosmetykami. A on wybrał trzy z nich i specjalnie dla Was napisał recenzję. Dziś zapraszam Was na drugą jego recenzję. Pierwsza z nich znajdziecie w tym wpisie. Zapraszam również na wpis, który ukazuje zawartość całego męskiego pudełka. Odbudowujący szampon przeciw wypadaniu włosów z biotyną i peptydami wzmacniającymi - Vis Plantis


Bardzo eleganckie opakowanie produktu, skrywa w sobie szampon do włosów. Mamy tu do czynienia z miękką tubką, z której dość łatwo wydobywa się kosmetyk. Dużym plusem jak dla mnie, jest otwarcie typu klik, dzięki temu możemy łatwo użyć kosmetyku i pod prysznicem, jak i w wannie. Opakowanie ciemne, czytelne, miłe dla oka. Już na pierwszy rzut oka wiemy, że mamy do czynienia z męskim kosmetykiem. I coś w tym jest, że jednak mężczyźni  zwracają na to uwagę, by kosmetyk był dla nich dedykowany. Podejrzewam, że obawiają się damskich zapachów. 

Producent obiecuje nam oczyszczenie włosów, działanie przeciw wypadaniu włosów oraz ich wzmacnianie. 
Opinia Adama:
Bardzo często myję włosy, zdecydowanie kiedy są dłuższe i szybciej się przetłuszczają. Odpowiedni szampon to podstawa dobrej pielęgnacji, ale również dobrego samopoczucia skóry głowy bez łupieżu. Szampon Element jest odpowiednim produktem, który pozwoli zadbać o włosy, szczególnie dla osób, które mają problem z ich wypadaniem, bo jego stosowanie służy właśnie zatrzymaniu tego procesu. 

Dla osób, które nie mają problemu z wypadaniem włosów, sprawdzi się też, aby zwiększyć ich gęstość. Szampon posiada przyjemny męski zapach, chociaż ciężko mi określić jego nuty. Plantis Element zawiera biotynę, mocznik i peptydy. Biotyna pobudza wzrost włosów, a mocznik dba o odpowiednie nawilżenie, rola peptydów to wspieranie walki z łupieżem i zapobieganie wypadaniu włosów. Produkt sprawdzi się również dla wegan. 

Więc jak na mnie działa Element? Włosy są gęstsze, a na drugi dzień równie wyglądają bardzo dobrze, nie są przetłuszczone, a więc nie trzeba ich myć codziennie, chociaż przy dłuższych włosach sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej. Skóra głowy nie swędzi, nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych, łupieżu brak. Produkt spełnia swoje zadanie, a po jego stosowaniu zdecydowanie zauważyłem różnice w gęstości włosów. Tubka 200ml starcza naprawdę na bardzo długo, a aplikowana ilość zależy już tylko od użytkownika, w myciu włosów nie ma nic skomplikowanego. Ważne jest też, aby kosmetyk dobrze spłukać po zastosowaniu i nie stosować rzecz jasna na suche włosy.

A wy znacie ten kosmetyk?


-------------------------
Współpraca barterowa Pure Beauty

Komentarze

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka