Spraw, by Twoje zdjęcia wyglądały lepiej!

 Hejka!

Wiem, że wśród moich czytelników są osoby, które lubią wykonywać zdjęcia.  Często jednak gdy mamy wiele zdjęć do zrobienia, zaczyna nam brakować kreatywnych pomysłów na aranżacje. A może mam tu osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z fotografią, mają już sprzęt do robienia zdjęć, ale zastanawiają się jak aranżować zdjęcia, skąd brać tła do zdjęć, jak te tła tworzyć. Fotografia to fajna zabawa, a ja dziś pokaże Wam fajne tła do fotografii produktowej i nie tylko, które pomogą stworzyć Wam cudowne, przyciągające wzrok zdjęcia!Tła fotograficzne, jakie możemy nabyć,  są zdecydowanie różne i różniste. Dostosowane oczywiście do naszych potrzeb, jako fotografów. I nieważne czy jesteś amatorem, czy się uczysz, czy robisz zdjęcia zawodowo. Takie tła mogą się Ci przydać. Na przykład ja już korzystałam nie raz z teł, które pomagały stworzyć mi zdjęcia produktowe. I nie ukrywam, że te kupne, pomagają zaoszczędzić czas, oraz tworzą świetny klimacik! Jestem również na etapie poszukiwania fajnego, dużego tła do robienia zdjęć portretowych.

A więc może właśnie zacznijmy od tych dużych teł. Zazwyczaj podzielone one są na dwie części. Jedną, która imituje nam podłogę i drugą część, która jest tłem. Wybór takich teł jest naprawdę duży i przyznam Wam szczerze, że ciężko jest kupić jedno. U mnie pewnie skończy się na dwóch lub trzech. Takie tła są świetnym pomysłem jeśli robicie swoje zdjęcia w studiu lub w domu. Tak naprawdę, wystarczy większy pokój, jakiś statyw i możecie w domowym zaciszu, bawić się w fotografa! Najważniejszą jest jakość takiego tła. Powinno być ono wykonane z porządnych materiałów, powinno być trwałe, powinno dobrze się czyścić. Matowe, które nie odbijają blasków. Tła wyglądające naturalnie, ekologiczne, bezwonne i nie gnące się! To dla mnie jest ważne. Tak by mogło ono służyć przez dłuższy czas. I takie właśnie tła można znaleźć na bingoland.pl. I jest ich tam wiele i wszystkie prezentują się ciekawie i pięknie.


Można również zamówić nieco mniejsze tło, które wystarczy położyć na równej powierzchni i stworzyć już własną aranżację z produktem, a może i jedzeniem, które chcecie sfotografować. To fajna opcja dla różnych biznesów, nawet tych mniejszych, które wystawiają swoje produkty na aukcję, które tworzą zdjęcia na social media, czy może tak jak już wcześniej wspomniałam, gotują pyszne potrawy i później dodają je na Instagram, czy tworzą swoje własne przepisy na blogu.

Każdy potrzebujący, znajdzie dla takich teł fotograficznych, swoje własne zapotrzebowanie. Pomogą one rozwinąć pasje fotograficzne, urozmaicą nasze zdjęcia lub je ujednolicą, by nasze zdjęcia wyglądały spójnie i pięknie ze sobą grały. 

Ja sama bardzo  chętnie skusze się na duże tło i pewnie też na jakieś małe. Wybór jest naprawdę ogromny, więc pewnie spędzę długie godziny, na wyborze odpowiedniego.  Z całą pewnością, jednak śmiało znajdę coś, co trafi w mój gust.  

Używacie takich teł fotograficznych?

-----------------------------
Współpraca

Komentarze

  1. Fajna sprawa takie tła, ale inwestować mogłabym dopiero gdyby fotografia stanowiła moje źródło dochodu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy robię zdjęcia książkom na bloga czy insagrama, to żałuję, że nie posiadam żadnego tła.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka