Jak dać się zauważyć w Internecie?

 Hejka!

Jak wiemy, konkurencja nie śpi, konkurencja jest duża, każdy biznes posiada swoje prawa i zagwozdki. Internet stale się powiększa, wciąż powstają nowe strony, nowe miejsca w sieci. Mam wrażenie, że z każdym dniem Internet staje się coraz to szerszy, coraz ciężej jest się wydostać na powierzchnię. Kiedyś było zdecydowanie łatwiej.  Tworząc coś w sieci, walczymy o to, by wydostać się na samą górę. Po prostu najzwyczajniej w świecie chcemy być zauważeni. Jak więc to osiągnąć, gdy z każdym dniem jest coraz ciężej?Każdy, kto tworzy swoje miejsce w Internecie, wie, jak ciężko jest trafić do swoich odbiorców. I mowa tu o blogach, takie jak mój, blogach o najróżniejszej tematyce, ale także o różnego rodzaju stronach Internetowych. Tworząc biznes, zazwyczaj tworzysz również stronę internetową swojego biznesu, jak jednak trafić do odbiorców, którzy kupią twój produkt lub skorzystają z twojej usługi?

Gdzie szukamy informacji?

Zazwyczaj informacji szukamy w Googlach. To właśnie nasza główna wyszukiwarka Internetowa, skarbnica wszystkiego. Szukamy przepisu? Wpisujemy hasło w wyszukiwarkę, szukamy porady, wklepujemy ją w pasek googla, szukamy mechanika, lekarza, fryzjera, przeszukujemy Google. I właśnie tak mogą nas znaleźć, nasi potencjalni odbiorcy. I najważniejsze jest, by w tej wyszukiwarce, znaleźć się możliwie jak najwyżej, a do tego potrzebne jest pozycjonowanie strony.

I niby taka prosta sprawa, siąść przed komputerem i tworzyć dla ludzi treści, a jednak tak ciężko jest odpowiednio wypozycjonować wpis, by trafił on a pierwsze strony wcześniej wspomnianej wyszukiwarki. Pozycjonowanie stron internetowych, magiczne SEO, to nazewnictwo, z którym warto się zapoznać, by móc górować nad konkurencją. Musimy trafić na pierwszą, maksymalnie drugą stronę, by nasz odbiorca mógł na nas trafić. 

Pozycjonowanie stron, odpowiedni dobór słów kluczowych, umożliwi nam, przedostanie się na samą górę wyszukiwarki, co przeniesie się na wzrost ruchu na naszej stronie, a to już przełoży się na potencjalnych klientów czy czytelników, na których tak bardzo nam zależy. 


Jak skutecznie działać?

By skutecznie wy pozycjonować naszą stronę, musimy wiedzieć, jak to się je, jak do tego się zabrać.  Dobrze napisany artykuł powinien zawierać odpowiednie słowa kluczowe, powinien posiadać odpowiedni tytuł, odpowiednie nagłówki, odpowiednią długość. Tak naprawdę składa się na to wiele czynników, które niczym puzzle układają się w całość. Jednak jeśli to dla Was za dużo, nie musicie niczego się obawiać. Szczególnie jeśli posiadacie własne biznesy, które chcielibyście wyróżnić z tłumu i wybić właśnie na te pierwsze  strony wyszukiwarki Google. Wtedy warto oddać pozycjonowanie w ręce zaufanych ludzi, którzy na bieżąco śledzą wszystkie trendy, którzy znają się na swojej pracy.

Dlatego też zachęcam do zajrzenia na stronę  afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Afterweb na pozycjonowaniu zna się bardzo dobrze i można im z czystym sumieniem zaufać. Znają się na swojej pracy, indywidualnie podchodzą do klienta i wiedzą, jak skutecznie działać. Dzięki temu pozyskacie nowych klientów, sprzedacie więcej towarów i usług, uzyskacie wyznaczony przez siebie cel. Warto jest zaufać profesjonalistą.  

A wy? Słyszeliście o pozycjonowaniu stron?

-----------------------
Współpraca

Komentarze

 1. To prawda. Kiedyś było o wiele łatwiej dlatego Ci którzy zaczęli wcześniej dziś są topowym influencerami. Dziś kto zaczyna musi się jakoś wybić. Wszelkie aplikacje mają każdy inny algorytm przez co przy takiej ilości treści ciężko się wybić. Dużo osób nawet tworzących świetne treści ma z tym problem. Jednak grunt to moim zdaniem systematyczność


  zpsemjestlepiej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy wpis. Muszę zajrzeć na tę stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że słyszałam i chętnie się zawodowo w tym temacie podszkolę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. w pracy zawodowej mi się to przydaje:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy wpis :) Słyszałam o SEO, czasami staram się coś tam zastosować, ale różnie to bywa :) Faktycznie internet jest tak pełny wszystkiego, że zostać zauważonym to nie lada wyzwanie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. SEO to podstawa tworzenia stron internetowych w dzisiejszych czasach, jednak jeszcze nigdy nie było tak łatwo stworzyć swoje miejsce w sieci, a jednocześnie tak trudno przyciągnąć czytelników! Super wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wartościowy artykuł. Obecnie SEO to podstawa, a pozycjonowanie to niezbędny element prowadzenia strony internetowej, jeżeli zależy nam na widoczności w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google zwiększa liczbę odwiedzin, co przekłada się na większe zarobki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Merytoryczny i wartościowy wpis.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka