Kurs projektowania wnętrz!

 Hej!

Lubmy otaczać się pięknymi rzeczami. Lubimy dekorować nasze mieszkania, aby spędzało się nam miło w nich czas. W końcu w domu spędzamy trochę tego czasu i zazwyczaj chcemy, by ten czas był dla nas odpoczynkiem, po wielu godzinach pracy. Nie wiem, jak wam, ale mi zależy zawsze na tym, by przestrzeń, która mnie otacza, była przestronna, ładna, schludna i przede wszystkim, by dało się ją utrzymać w porządku. I ostatnio łapię się też na tym, że na Instagramie, coraz częściej przeglądam profile wnętrzarskie. Czy wy też trafiacie na takie?


Pamiętam, jak byłam dzieckiem, jak przychodziłam ze szkoły i odpalałam komputer. Wtedy włączałam simsy i byłam niesamowicie podekscytowana, mogąc stworzyć własną rodzinę i zaprojektować  im jakiś ładny dom. Przyznaje też, że więcej czasu spędzałam na tworzeniu simów i domów, niż na samym graniu. Jak sobie teraz tak o tym pomyślę, to znów chętnie włączyłabym simsy i wróciłabym do gry. Właśnie też po to, by móc zaprojektować jakieś piękne wnętrza  moim simą. I chyba to też zrobię!

Przyznaję się całkiem szczerze, że coraz mocniej wciąga mnie temat projektowania wnętrz. Chodzę po sklepach, przyglądam się dodatkom. Świetną opcją jest zapisanie się na taki kurs projektowania wnętrz.  Wcale się też nie dziwię, że takie kursy cieszą się dużą popularnością. Ten temat jest naprawdę ciekawy. I wracając do tego, co już wcześniej wspomniałam. Na Instagramie można znaleźć wiele ciekawych kont, które inspirują. I to właśnie one przyczyniły się do tego, że zainteresowałam się tematem wnętrzarskim. Myślę też, że na taki kurs może się udać każdy i nie ma jakiś większych ograniczeń wiekowych. To świetny pomysł na przebranżowienie się, na rozwinięcie swoich pasji. Po takim ukończonym kursie otrzymujemy świadectwo potwierdzające zdobycie wiedzy i kwalifikacji zawodowych. A to zawsze może się przydać w życiu. Na wiedzę nigdy nie jest za późno i wiedzy nigdy nie jest za mało! Na takim kursie poznamy historię sztuki i wnętrz mieszkalnych, nauczymy się rysunku odręcznego, technicznego, wykorzystania materiałów barw i innych ciekawych rzeczy. Muszę przyznać, że brzmi to naprawdę dla mnie ciekawie i będę musiała o tym pomyśleć. Warto zadbać o siebie, a dbanie o nasz własny rozwój, umiejętności i wiedzę, może przynieść same korzyści. 

Zdobyte umiejętności na takim kursie, możemy wcielać w życie we własnym domu, a także możemy po takim kursie, pokusić się o zmianę pracy, czy dorabiać sobie dodatkowo. Tu już wszystko zależy od tego, jak będziecie chcieli wykorzystać swoją wiedzę.
Ciekawi mnie, czy mam wśród swoich czytelników osoby, które są zainteresowane projektowaniem wnętrz.

-------------
Współpraca

Komentarze

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka