Etykiety samoprzylepne

 Hejka!

Za oknami zima wróciła na dobre. Czy u Was też taka biała niespodzianka? Szczerze, jak zimę lubię, tak już bardzo chciałabym wiosnę. I mam nadzieję, że ona szybko nadejdzie.
Dzisiejszy mój wpis, będzie o bardzo fajnej rzeczy. Rzeczy, która idealnie przyda się... w sumie to każdemu. A w szczególności osobą, które prowadzą swoje małe biznesy. Chciałabym Wam przedstawić fajny produkt, który można wykorzystać na wiele sposobów. Kto wie, może właśnie czegoś takiego potrzebowaliście, a nawet o istnieniu tego nie wiedzieliście?


A chciałabym Wam opowiedzieć, jakie zalety mają etykiety samoprzylepne a4.  Możemy zamówić sobie białe, kolorowe, matowe o gramaturze 70G/m2. Takie etykiety mają naprawdę wiele zastosowań. Ja odkryłam je w pracy i przyznam się Wam, że mega to ułatwia życie. Zacznijmy jednak od początku. Takie etykiety samoprzylepne o rozmiarze A4 możemy śmiało wsadzić do drukarek laserowych, atramentowych, do kserokopiarek. Tak więc śmiało możemy z nich skorzystać w warunkach domowych. Dlatego też nie tylko przydadzą się w pracy, ale także w domu.

Warto się zaopatrzyć w paczkę takich etykiet. Dodatkowo możemy po nich pisać ołówkami, długopisami, markerami. Podoba mi się również szeroka możliwość wyboru rozmiarów naszych etykiet. Tu już zależy wszystko od waszych potrzeb. Bo może potrzebujecie zrobić naklejki o wielkości A4, a może o połowie tego rozmiaru?  Naprawdę tych rozmiarów jest bardzo dużo, więc spokojnie znajdziecie coś dla siebie.   W pracy często korzystam z nich jako adresowników. Drukuje sobie na nich adresy i wtedy łatwiej mi zaadresować wszystkie koperty. Załatwia to sprawę  przy tak dużych wysyłkach. Takie etykietki sprawdzą się również przy maluchach, które chodzą do pracy. Możemy indywidualnie zaprojektować opisy na książki czy zeszyty i na takich etykietkach wydrukować naklejki. Dzięki czemu wszystko będzie wyglądało schludnie. W taki sam sposób możemy stworzyć naklejki na przyborniki, na słoiczki z przyprawami, na co tylko chcemy. Takie etykiety, to możliwość stworzenia własnych naklejek. Czy to nie brzmi świetnie? Wystarczy zaprojektować w Wordzie czy innym programie odpowiedni wzór, wsadzić takie etykietki do drukarki i mamy gotowe. Bez wychodzenia z domu! Tak naprawdę ogranicza nas wyobraźnia oraz nasze własne potrzeby.

Tak więc mamy możliwość wyboru maleńkich rozmiarów jak i tych wielkich, na całe A4. Dzięki temu możemy bawić się i drukować na tych etykietach, naklejki, jakie tylko sobie zamarzymy. Warto też wybierać etykiety o najlepszych gatunkowo nalepkach. Tak by ich jakość była w pełni zadowalająca. Myślę, że taki produkt znajdzie swoje zastosowanie w wielu branżach oraz domach. Ciekawa jestem, czy już wcześniej się z nimi spotkaliście, czy u mnie przeczytaliście o nich po raz pierwszy. To naprawdę praktyczna sprawa, w szczególności jeśli ktoś wysyła paczki. Może się przydać, jeśli ktoś lubi wysyłać paczki, np. na Vinted. Świetną opcją jest również możliwość wyboru koloru takich etykiet. Co przyda się gdy chcecie drukować naklejki na przykład ostrzegawcze, które będą się rzucać w oczy.


--------------------
Współpraca 

Komentarze

  1. Praktyczna sprawa, przydaje się pewnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Etykiety są fajnym, przydatnym pomysłem. Ja korzystam z czystych arkuszy papieru samoprzylepnego jak drukuję etykiety na olx czy vinted

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo sprytna rzecz, już widzę jak byłaby przydatna w wielu przypadkach.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka