Czego nie może zabraknąć w domu?

 Hejka!

Dziś zahaczymy nieco o temat domowych rzeczy.  Niezbędnych przedmiotów, które powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu, każdym domku, czy gdzie mieszkacie. I ja sama się przyznam, że właśnie jednej rzeczy mi brakuje i koniecznie muszę ją zakupić, bo jednak bez niej życie jest nieco utrudnione. I jest to rzecz, o której raczej zbytnio się nie rozmyśla, kiedy przeprowadzasz się na swoje, czy do wynajętego mieszkania od rodziców. A później nastaje ten dzień, kiedy brak tego czegoś, mocno doskwiera. A o czym mowa? Zapraszam na dzisiejszy wpis. Mieszkanie u rodziców ma naprawdę dużo plusów, ale nie jest też pozbawione wad. Prawda jest taka, że po prostu z czasem potrzebujemy rozwinąć skrzydła i odlecieć z rodzinnego domu. I myślę, że to właśnie wtedy dowiadujemy się, jak życie jest skomplikowane. Nagle wychodzą różne małe drobnostki, z którymi musimy poradzić sobie sami. Nie zawsze mamy jak wezwać kogoś do pomocy.  Myślę, że mieszkając samemu, można się wielu rzeczy nauczyć. Nie tylko czujemy się wtedy "wolni", ale też mamy okazję sprawdzić się w samodzielności. I oczywiście, kreatywność ludzka nie zna granic i myślę, że jak człowiek cwany to sobie poradzi w wielu sytuacjach, ale po co sobie utrudniać życie? Dlatego też szybko okazało się w moim przypadku, że porządna drabina to sprzęt niezbędny w domu. 

A w szczególności, jak ma się tak samo jak ja 158 cm wzrostu lub mniej. I okej, w wielu sytuacjach można się wspomóc krzesłem, ale nie zawsze jest to bezpieczne. I na przykład u mnie, bez drabiny bardzo ciężko jest zawiesić zasłony czy firanki. Skakanie po krześle jest bardzo ryzykowne. Nie dość, że każde krzesło jest nie dostatecznie duże, to już kilka razy bym spadła. To samo tyczy się wymiany żarówki, czy sięgnięcia do wysokich półek szaf. Krzesło jest po prostu niewystarczające.

Dlatego przeglądam właśnie stronę sklep.drabiny.info i drabiny aluminiowe, które posiada w ofercie. Na stronie znajdziemy wiele przydatnych narzędzi, które pomogą w wielu sytuacjach, ale ja jednak skupiłam się na domowych drabinach. Mamy do wyboru i to jedno i te dwu stronie. Oferta sklepu jest bogata i z łatwością można dobrać coś do swoich potrzeb. Świetną informacją jest również fakt, że drabiny są wzmacniane, zastosowane są zwiększone i wzmocnione profile konstrukcyjne, co zdecydowanie poprawi komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Idealne produkt do codziennej i sporadycznej eksploatacji.

Myślę też, że nie ma co oszczędzać na drabinie. To sprzęt, który starczy nam na wiele lat. Dobrze użytkowany i dobrze zadbany, może posłużyć nam naprawdę długo. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo oraz wygoda pracy. Z taką fajną drabiną, zdecydowanie będę czuła się bezpieczniej i stabilniej. Po co więc się denerwować, męczyć i ryzykować.

A wy używacie drabin? Macie drabinę w domu?

Komentarze

 1. Drabiny nie może zabraknąć w domu ? Dobra myśl.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta drabinka jest zdecydowanie bardzo przydatna w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, drabina w domu czasem się przydaje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez drabiny ani rusz. oczywiście mam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda że jak mieszkamy sami lub z partnerem dostrzegamy pewne rzeczy, oj tak, aż mi sie przypomniały pewne sytuacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak, ha przy swoich 160 cm nie jestem w stanie poradzić sobie bez drabiny np. przy wieszaniu firan. Dlatego jakiś czas temu zaopatrzona się w nią 😃

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam drabinę aluminiową i bardzo przydaje się w domu. Nawet jabłka w sadzie z niej obierałam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka