Prezent na chrzciny

 Hejka!

Co tam u Was słychać? Pogoda się nam dość mocno popsuła, ale nie możemy z tego powodu się smucić i narzekać! Już niedługo lato, czas wycieczek, wakacji, spacerów w ciekawe miejsca. Zbliża się Maj, miesiąc komunii, a także sezon wesel, gdyż ich jest w ciepłych porach letnich też więcej niż zimą. A może czekają Was również jakieś chrzciny? Ja już jedne mam za sobą i dziś chciałabym Wam pokazać, jakie fajne prezenty można na właśnie chrzciny zakupić.


Chrzciny to bardzo ważna uroczystość. Niestety, jesteśmy wtedy tacy malutcy, że nic z tej uroczystości nie pamiętamy. I właśnie prezenty, które otrzymujemy na chrzcinach, są dość wyjątkowe. Piękne pamiątki, często są długowieczne i możemy do nich wracać, kiedy tylko chcemy.

Jestem osobą, która dość sentymentalnie podchodzi do rzeczy, pamiątek, wspomnień. Lubię wspominać, oglądać zdjęcia gdy byłam mała, z ciekawością zerkać na chwilę, których nie miałam prawa zapamiętać. Ciekawi mnie przeszłość, jak kiedyś wyglądały miejsca, w których przebywam aktualnie. To zawsze jest ciekawe, bo do tego już inaczej nie wrócimy, tylko wspomnieniami!

Dlatego przy wyborze prezentu na chrzciny, uważam, że powinniśmy zadbać o to, by prezent przetrwał czas. Tak, by obdarowana, maleńka osoba, mogła wrócić do tego wtedy, gdy będzie bardziej świadoma. I dziś przedstawiam Wam moje propozycje, ale z przyjemnością również posłucham o tym, jakie wy prezenty byście wybrali! Dużo fajnych rzeczy znajdziecie na stronie:  https://www.murrano.pl/okazja/prezent-z-okazji/prezent-na-chrzciny/


1. Pierwsza moja propozycja to złoty naszyjnik, bransoletka lub kolczyki. I ta pozycja jest u mnie na pierwszym miejscu, ponieważ ja sama na chrzciny siostrzenicy wybrałam złote kolczyki. To prezent, który może zostać z obdarowaną osobą na zawsze (oczywiście, jeśli się go nie zgubi :) ) To świetna pamiątka, która zdecydowanie przetrwa czas.  Łańcuszki możemy wybrać razem z personalizowanymi medalionami. Możemy sprawić, by stały się one oryginalne i indywidualne. To samo tyczy się bransoletek z blaszką.

2. Moja druga propozycja to pamiątkowe albumy na zdjęcia. Możemy je pięknie spersonalizować. W takim albumie możemy później dołączyć zdjęcia z chrztu, a także zostawić wolne miejsca na zdjęcia z ważnych uroczystości w dalszych etapach życia. Tworzenie takiego albumu, który rośnie z daną osobą to świetna pamiątka. Taki pamiętnik, który opowie historię życia. Genialny pomysł!


3. Szkatułka ze zdjęciem i pozytywką. Tu możemy skryć różne skarby. Pamiątki, biżuterię, drobne bibeloty. Na co tylko wpadną rodzice maluszka. Mnie mega podobają się takie pozytywki. Mają w sobie coś takiego, co chwyta za serce. Te specyficzne melodie, potrafią wzruszyć i skraść serce. Dla mnie to mega urocze i dodatkowo fajnie, że możemy je spersonalizować.

To takie moje trzy propozycję, na które ja bym się zdecydowała. Na rynku istnieje jednak masa różnych ciekawych pomysłów, które z całą pewnością też są godne uwagi. Skarbonki - gdzie możemy dziecku zbierać pieniądze, lampki z grawerami, srebrne obrazki, poduszki, personalizowane bajki, czy biblie dla dzieci, a nawet eleganckie sztućce! 

Dajcie znać czy coś Wam wpadło w oko.

-----------------
współpraca


Komentarze

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka