Planer Książkary!

 Hejka!

Dziś chciałabym Wam pokazać coś, co dla każdego czytelnika książek, będzie bardzo pomocne. A jeśli lubicie notować, uzupełniać planery, to będziecie zachwyceni.  To świetna książka dla nastolatek, która wręcz zachęci ich do regularnego czytania, ale także  dla dorosłych, które lubią prowadzić notatki.  Osobiście uwielbiam tego typu rzeczy i bardzo się cieszę, że ten dziennik trafił w moje ręce. 


PLANER KSIĄŻKARY


Pierwszą zaletą tego planera jest jego wygląd. Przyjemny, energiczny fioletowy kolor, rzuca się od razu w oczy.  Grafika okładki i wszystkie grafiki w środku, prezentują się świetnie. Są spójne, ładne, zachęcają do regularnego prowadzenia dziennika.  Mamy też zestaw naklejek w tylnej kieszonce, która również może się nam przydać, do przechowywania drobnych skarbów.  Dwie wstążkowe zakładki, pozwolą nam oznaczać miejsca, które aktualnie wypełniamy. Planer ma miękką okładkę, ma też gumkę, która przytrzymuje całą książeczkę w całości.  Łatwo też wrzucimy go do większej torby, bo jeśli czytacie książki na wyjazdach, to i warto taki planer zabrać ze sobą. 

W środku  znajdziemy ogromną ilość kartek różnego typu.  Z tyłu mamy też dużo miejsca na notatki, a więc śmiało możemy tak sobie notować, co tylko chcemy. Dzięki temu nie musimy już prowadzić osobnego planera na osobiste notatki, bo wszystko możemy zanotować w jednym miejscu. Notatki to kartki w kratkę, dzięki czemu możemy sobie tam pisać, rozplanowywać, tworzyć kreatywne strony według  własnego uznania. 


A co znajdziemy w środku planera?

Bardzo dużo ciekawych rzeczy! I nie zdradzę Wam wszystkiego, byście mieli trochę frajdy, gdy sobie go kupicie.  Klasycznie mamy miejsce na recenzję książek i jest tego miejsca sporo. Możecie zanotować tu wiele recenzji książek i wszystko mieć w jednym miejsce.  Mamy też miejsce na tytuły książek, które przeczytaliśmy, a także na naszą "chciej listę".  Znajdziemy też miejsce na ulubione cytaty. Fajną rzeczą jest też lista pożyczonych książek, dzięki niej nie zapomnicie, komu co pożyczyliście i ile czasu już tę książkę ten ktoś posiada.  Z ciekawostek, możecie wykonać książkowy quiz i przeczytać książkowy horoskop! Ja Wam powiem, że mój jest bardzo trafny i się sprawdził! 

To poręczny planer, gdzie możecie zebrać swoje wszystkie myśli. Jeśli tworzycie recenzję na wasze blogi czy Instagramy, to właśnie w tym planerze, możecie zapisywać i tworzyć szkice waszych opinii na temat danej książki. Kartki nie są datowane, a więc możecie go zacząć wypełniać kiedy chcecie. 

Dla mnie ten planer będzie inspiracją do czytania. Takie uzupełnianie go, zachęci mnie do przeczytania większej ilości książek. A po latach, miło będzie do niego wrócić i sobie wszystko poczytać i sprawdzić. Myślę też, że taki planer będzie genialnym pomysłem na prezent dla jakiejś książkary.

Planer kupicie tutaj - > Kliknij 

Fajna cena, fajny produkt, mega się opłaca!


Komentarze

 1. Mam ten planet i bardzo mi się podoba. W pełni odpowiada moim oczekiwaniom i potrzebom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie piękne planery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega interesujący planer dla każdej wielbicielki czytelnictwa i książek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiałam się czy kupić sobie planer w tym roku, czy jednak sobie odpuścić wszystkie ambitne zadania na rzecz.... czytania książek! Chciałabym, by ten rok był pod tym względem dla mnie jeszcze bardziej "książkowy", niż poprzednie, a tu proszę! Taka polecajka! Sprawdzę go sobie i może jednak rozważę jego zakup. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka