Muzea i Galerię - czy lubię do nich chodzić?

 Hej!

Ciekawa jestem, czy interesujecie się sztuką? Czy lubicie odwiedzać takie miejsca jak muzea? Czy starożytna kultura, choć troszkę was ciekawi? Gdy byłam młodsza, to byłam zafascynowana takimi miejscami. Bardzo chętnie jeździłam na wycieczki i to nie tylko dlatego, żeby ominąć lekcje. Lubie przeróżne wystawy, muzea, różne galerie, gdzie mogę poznać coś nowego.  To świetna okazja do oderwania się od rzeczywistości. I jeśli o mnie chodzi, to ja jestem wszechstronnie ciekawa świata. Uwielbiam nowoczesne wystawy artystów, gdzie prezentują swoje obrazy i te rzeczywiste i te abstrakcyjne, czy różnego rodzaju rzeźby. A także jestem wręcz zafascynowana starożytnymi kulturami. Ciekawi mnie historia, to jak żyło się kiedyś, jak kiedyś świat wyglądał. Jak ludzie się ubierali, jakich używali narzędzi, jak po prostu żyli. Dla mnie jest to temat fascynujący i chętnie wybieram się na takie wystawy, jeśli tylko mam okazję.

Co ważnego jest na takich wystawach? Dobrze zaprezentowane eksponaty. Ładne gabloty ekspozycyjne potrafią pięknie i bezpiecznie zaprezentować to, co chce nam dana wystawa pokazać. I takich gablot jest na rynku sporo. Na przykład firma  https://www.expozycja.info.pl/ zadba o każdą wystawę w sposób wyjątkowy. Więc jeśli i wy organizujecie takie wystawy, albo potrzebujecie takich pięknych gablot w swojej pracy, to koniecznie tam zajrzyjcie. Dodatkowo firma ta tworzy również piękne oznaczenia ekspozycji, Ramy MultiQUBE, które dają wiele możliwości, by zaprezentować zdjęcia czy obrazy. Takie ramy to świetny pomysł właśnie na stworzenie galerii zdjęć lub opisanie historii, która możemy oglądać w eksponatach. To świetne dopełnienie każdej wystawy w muzeum, czy w innym miejscu. Ja często spotykam się z takimi rozwiązaniami na ulicach w historycznych miejscach, czy nawet czasami w różnych galeriach handlowych, małe wystawy sa tak ukazane. Bardzo fajna sprawa!

Co jak co, ale właśnie ładne, szklane gabloty, potrafią wydobyć piękno, czar, każdej prezentowanej rzeczy. Dlatego świetnie, że coraz więcej muzeów i galerii, sięga po takie rozwiązania. I właśnie dlatego, wystawy są  tak piękne i tak przyjemnie się je ogląda!

Lubicie chodzić do takich miejsc? Jakie Was najbardziej ciekawią?

-------------------
wpis płatny


Komentarze

  1. Już dawno nie byłam, ale na studiach często odwiedzałam takie miejsca.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka