Tekturowe stojaki - ekologiczny pomysł na prezentacje produktów.

 Hejka!

Dziś zapraszam Was serdecznie na post w stylu pogadanki. Lubię z Wami dzielić się moimi przemyśleniami. Różnymi, różnistymi. Dziś chciałabym zwrócić uwagę na to, jak zmienia się świat wokół nas, na lepsze, co przyznam, bardzo cieszy. Świat, który nas otacza, jest piękny i powinniśmy o niego dbać. To taka oczywista, oczywistość, którą każdy przecież zna. I cieszy człowieka, kiedy zauważa, że coraz częściej ludzie dbają o ten świat.Bycie EKO nie zawsze jest proste. I często zniechęcamy się, gdyż rodzi się w nas pełno obaw, czy aby na pewno damy radę, czy nam się chce, czy mamy na to czas?
Tak naprawdę, każdy najmniejszy krok w stronę ochrony środowiska, to duży krok do przodu. Sama również nie jestem w pełni EKO i nie ukrywam tego, ale staram się coraz częściej, gdzie tylko mogę, wybierać ekologiczne rozwiązania. W sklepach używam wielorazowych woreczków na owoce, segreguje śmieci itp. Myślę, że każdy właśnie taki drobny krok, to krok naprzód dla świata. 

A świat wokół nas również się zmienia. Rezygnacje z plastiku widać wszędzie. W restauracjach, a także w sklepach. Ostatnio zauważyłam, że coraz częściej standy w sklepach robione są ze stojaków tekturowych. I takie oto stojaki wyglądają naprawdę bardzo fajnie. Coraz częściej firmy rezygnują z plastikowych ekspozytorów, na rzecz tych tekturowych. I one ładnie wykonane mogą przyciągnąć wzrok klienta. Taka tektura jest twarda, odporna na zniszczenia, jej koszt produkcji jest niski, a także można ją później oddać do recyklingu.  Wiadomo, firmy często wypuszczają nowe produkty, tworzą nowe kampanie, takie stojaki papierowe zmieniane w sklepach są bardzo często. Myślę więc, że to dobry pomysł.

Może wśród Was, moich czytelników są osoby, które prowadzą sklepy, albo biznesy, gdzie można właśnie na takich stojakach zaprezentować swój sposób. Warto na takie rozwiązanie zwrócić uwagę. Fajny wybór takich produktów znajdziecie w sklepie   stojakitekturowe.pl Tam pomogą Wam stworzyć tego typu produkt reklamowy, który przyciągnie wzrok klienta. Możliwości oraz opcji jest naprawdę wiele. Warto zaufać firmie, która się na tym zna i ma w tym duże doświadczenie. Sama chciałabym pochwalić aspekt ekologiczny.

Ciekawa również jestem Waszego zdania z poziomu konsumenta. Czy takie ekspozycje zwracają Waszą uwagę? Jaki jest Wasz odbiór prezentacji produktów na taki standach? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? :)
---------------------------
Współpraca płatna

Komentarze

  1. Świetne rozwiązanie. Ładnie się prezentuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna, ekologiczne alternatywa. Mam nadzieję, że na stałe zagości w polskich sklepach!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka