Świąteczne dekoracje - inspiracje z Pinteresta

 Hejka!

Dziś wpadam do Was z dość krótkim wpisem, gdzie królować będą zdjęcia. Chciałabym Wam wszystkim życzyć wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt. Jak je w tym roku spędzacie? Czy macie jakieś szczególne plany świąteczne? Ciekawa jestem, koniecznie dajcie znać! Zapraszam na dzisiejszy wpis. 


Jako, że już jesteśmy w tym świątecznym klimacie, to chciałabym się z Wami podzielić zdjęciami, które szczególnie wpadły mi w oko na pintereście. Strona pewnie każdemu z Was dobrze znana. I może zapytacie mnie, po co dzielić się takimi zdjęciami? A po to, by jakoś tak dodać klimatu tym świętom! nawet przez takie inspiracje zdjęciowe. Dużo osób narzeka, że nie czuć świąt, że jest szaro i buro. A może kogoś zainspiruję do ozdobienia mieszkania, do świątecznych wypieków, czy zabaw z pociechami i rodzinom. Bo to właśnie my tworzymy ten świąteczny klimat i jeśli nie my, to nikt go nie podtrzyma! Więc jeśli nie chcemy by ten duch świąt, którego pamiętamy z dzieciństwa zanikł, to sami dbajmy o tradycję. Przekazujmy je dalej! 

A tak swoją drogą, to ciekawa jestem, czy może chętnie oglądalibyście takie wpisy "inspiracja z pinteresta". Mogę Wam pokazać różne fajne rzeczy, które właśnie tam znalazłam. Może Was czymś zainspiruję, zaciekawię, może pokażę Wam coś, czego sami nie znaliście. Dajcie mi znać! Ja sama lubię oglądać takie rzeczy.

Komentarze

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka