Zioła ułatwiające trawienie

 Hej

To jedna z najstarszych psychologii na świecie. Ma około pięciu tysięcy lat. To działania holistyczne, zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. To tradycyjna medycyna Indyjska. Dzięki niej wiadomo, jak świadomie żyć i dbać o nasze ciało i umysł. Temat ten szeroki, zdecydowanie warty zainteresowania. I dziś chciałabym Wam pokazać, jak w ajurwedyjskie zioła mogą nam pomóc na wiele dolegliwości. Na przykład, mogą nam pomóc z trawieniem. A jednak dobre trawienie, to podstawa tego byśmy czuli się dobrze. To też wpływ ma na nasz wygląd i samopoczucie!
Warto mieć świadomość, jak ważną rolę odgrywają nasze jelita, cały układ pokarmowy. A przy dolegliwościach trawiennych, zamiast sięgać po leki, warto również dać szanse zioła, które ułatwią trawienie. Dzięki temu można sobie pomóc, nie obciążając wątroby i naszego układu pokarmowego.
Jeżeli towarzyszą Ci problemy ze strony układu pokarmowego, warto zwrócić uwagę na odpowiednie zioła na trawienie. To one mogą pomóc zdziałać cuda. Powinniśmy częstej korzystać z darów naszej natury, bo posiada ona wyjątkową moc, którą warto poznać. Zioła takie mogą pomóc odbudować mikroflorę jelitową.

Warto również zwrócić uwagę, że są one naprawdę skuteczne przy wspomaganiu układu pokarmowego. Nie są modyfikowane chemicznie, więc też wyjdzie nam to zdecydowanie na zdrowie. Przy regularnym stosowaniu, zdecydowanie zauważymy poprawę, która z całą pewnością nas zadowoli.

Warto zgłębić się w ten temat, bo gdy zaczytamy się w ajurwedę, to cały ten temat robi się naprawdę ciekawy. Szczególnie polecam osobom, które tak jak wcześniej wspomniałam, mają problemy żołądkowe, problemy z refluksem, z dobrym trawieniem. Jednak uważam, że każdy z nas powinien zaznajomić się z tym tematem, by móc zadbać o siebie jak najlepiej. Czasem długo szukamy przyczyny naszych problemów zdrowotnych (np. Jeśli chodzi o skórę), a okazuje się, że warto zadbać o jelita, by uzyskać poprawę. Oczywiście, nie w każdym przypadku, ale dlaczego by nie spróbować? To zdecydowanie zdrowa opcja, która nam nie zaszkodzi.Polecam zioła od Deva Harmony, warto się z nimi zapoznać i spróbować. Zdecydowanie warto polepszać swój komfort życia i należy zaczać od właśnie takich małych kroczków. A nasze ciało nam podziękuje!

Komentarze

 1. Coś dla mnie muszę poczytać więcej na ten temat:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę mojemu staremu kupić jakieś ziółka na trawienie

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mama bardzo interesuje się tematem ziół i przypraw od kilku lat pod względami zdrowotnymi :)
  Mi jakoś ten temat nie leży. Choć nie ukrywam, że intrygujący jest fakt, że mają w sobie "tyle mocy" ;)
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie zioła to coś dla mnie
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat ciekawy i zgłębiam go coraz bardziej od jakiegoś czasu. Sporo informacji uzyskuję od swojego lekarza zajmującego się tradycyjną medycyną chińską :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zioła są bardzo pomocne dla naszego organizmu

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka