Beautifly masaż próżniowy i mikrodermabrazja

Hej!


Dziś zapraszam Was na wpis odnośnie mikrodermabrazji diamentowej od Beautifly.  Około tygodnia temu, mogliście u mnie przeczytać opis tego urządzenia. Wspomniałam Wam o jego funkcjach, ponieważ oprócz mikroderabrazji, można wykonać nim również masaż próżniowy, co również jest bardzo ciekawym zabiegiem. Dziś opowiem Wam o moich wrażeniach związanych z tym urządzeniem. 


Do używania tego urządzenia musimy podejść bardzo odpowiedzialnie. Warto zapoznać się z podstawami dezynfekcji. Urządzenia nie wysterylizujemy, a więc nie zalecam się nim dzielić z innymi :)  Zachęcam więc zasięgnąć do odpowiednich źródeł i przeczytać stosowne artykuły. Dodatkowo konieczne jest zapoznanie się ze wskazaniami i przeciwskazaniami do zabiegu. Trochę tych przeciwwskazań jest i warto je znać. Nie wskazane jest używanie przy aktywnym trądziku, ze skórą naczyniową. Wszystkie informacje znajdziecie w ulotce lub na stronie internetowej, czy w internecie. Warto poświęcić na to trochę czasu, dzięki czemu będziemy mogli świadomie i bezpiecznie wykonać sobie zabieg. Polecam również zaczynać od mniejszych mocy i unikać tych najmocniejszych. Tak by nie zrobić sobie krzywdy. 

Zabieg taki wykonywałam co 2 lub 3 tygodnie. Nie wykonujemy go częściej. Wykonywałam go na skórze, która była wyleczona z trądziku i nie posiadałam żadnych stanów zapalnych. Korzystałam ze średniej mocy i postępowałam zgodnie z instrukcją. Wpierw przygotowałam odpowiednio skórę do zabiegu, zdezynfekowałam urządzenie i ruszyłam do działania. Po zabiegu skóra byłą lekko zaczerwieniona. Zaczerwienienie to stopniowo malało, aż po godzinie nie było zupełnie widoczne. Po kilku zabiegach B-Derma Basic zauważyłam znaczne rozjaśnienie blizn po trądzikowych. I właśnie ten efekt ucieszył mnie najbardziej. Zmniejszyła się również widoczność zaskórników, jest ich zdecydowanie mniej, niż przed używaniem tego urządzenia. Usuwa martwy naskórek. Stan mojej skóry zdecydowanie się poprawił. Po zabiegach z tym urządzeniem wyglądała zdecydowanie lepiej. Urządzenie to jest godne uwagi. Po takim zabiegu konieczne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem. Niestety, teraz kiedy zbliża się dużymi krokami lato, mikrodermabrazja nie jest wskazana. Nie oznacza to jednak, że takie urządzenie chowamy głęboko do szafy i czekamy na jesień. Możemy nim wykonać masaż próżniowy. Również i przy masażu próżniowym, nie zachęcam do używania najmocniejszej mocy na sam początek. I ja po kilku już masażach, staram się wybierać tę pośrednią moc. Skóra na twarzy jest bardzo delikatna i należy na nią uważać. Taki masaż jest bardzo przyjemny. Pomaga podnieść owal twarzy, ujędrnia skórę i pobudza mikro krążenie krwi.  Masaż tym urządzeniem, sprawi, że skóra stanie się bardziej napięta. Oczywiście i przy tym zabiegu należy zapoznać się ze wskazaniami i przeciwskazaniami oraz sposobem wykonania takiego masażu.  Nigdy o tym nie zapominajcie! Dzięki temu bezpiecznie wykonacie masaż, który przyniesie wam zadowalające efekty.

Dostosowując się do wskazań, przeciwskazań, stosując wszelkie ostrożności, dezynfekcje, wykonując zabieg bezpiecznie, możecie uzyskać naprawdę ciekawe efekty, które będą się wzmacniały przy każdym kolejnym zabiegu. Osobiście jestem bardzo zadowolona i stosuję dalej!

Jakie urządzenia stosujecie w domu ?

Komentarze

 1. I need to try this as well. Thanks for sharing!

  Visit my blog: Bisma Rauf

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że urządzenie tak dobrze się spisało. Sama chętnie bym wypróbowała 😃

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe na pewno przydatne urządzenie.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Thank you for sharing this post dear!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Koniecznie muszę wypróbować to urządzenie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe urządzenie, bardzo mnie zaciekawiło :D

  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie przygarnęłabym to urządzenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja bym się bał tak sam stosować. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Interesujące jest działanie tego urządzenie - o każdej porze roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawie prezentuje się to urządzenie.
  Chętnie bym przetestowała :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. ja wykonuję mikrodermabrazję w salonie kosmetycznym, sama nie wiem czy bym się zdecydowała na wykonanie go w domu, ale ważne że tobie się spodobało :) czy efekty po masażu utrzymują się chwilowo, czy to coś stałego?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka