Wzorowa łazienka!

Cześć wszystkim!


Dziś mam dla was taki luźniejszy post. Oderwiemy się na chwilkę od recenzji i poopowiadamy sobie troszkę o pewnej akcji, którą organizuje domestos. Chodzi mi o Wzorową łazienkę. Pewnie każdy z was kojarzy tą akcje, może nawet głosowaliście na szkoły w waszym rejonie i staraliście się o fundusze dla nich.  Jak dla mnie to naprawdę fajna sprawa i na pewno godna uwagi. Szkolne ubikacje nigdy nie kojarzą się dobrze. Jedynie w liceum, szkolna łazienka wyglądała porządnie, ale w gimnazjum czy podstawówce to był naprawdę koszmar. I nie zdziwiłam się więc, kiedy moja stara podstawówka, wzięła udział w tym konkursie.... udało im się nawet zając 2 miejsce. To naprawdę ogromny sukces i ogromna metamorfoza łazienek. Wszystko wam dziś pokaże i serdecznie zachęcam was do zainteresowania się tą akcją, a może to w waszej okolicy, albo wasza stara szkoła bierze udział w tej akcji?  Pomóżcie im i głosujcie, a teraz zapraszam do czytania dalej! :)


 

Koniecznie odwiedźcie stronę : http://www.wzorowalazienka.pl/ -  to właśnie tu rozpoczyna się cała przygoda, to tu znajdziecie prace konkursowe dzieci i to tu odbywa się całe głosowanie.

Szkoła w mojej okolicy... która w sumie mieści się dokładnie obok mnie, zajęła drugie miejsce w edycji 2014. Zdobyła aż  95 029 głosów! Dzięki temu otrzymali aż 30 tysięcy złotych na remont łazienek. Sama dobrze pamiętam jak wyglądały i cieszę się, ze młode pokolenie w końcu ma nowe, piękne łazienki

Zadaniem uczestników byłą interpretacja hasła "wzorowa łazienka" za pomocą tekstu, grafiki, obrazu wideo.

Oto prace właśnei z edycji 2014 :Szkoła ta już wcześniej chciała wyremontować sobie ubikacje i stworzyła akcje "haziel" ( ah te śląskie nazwy ;D ) i właśnie fundusze z Wzorowej Łazienki były częścią tej akcji. Jeśli jesteście zainteresowani jak przebiegła ta akcja w całości zapraszam na film. Tam też zobaczycie zdjęcia przed i po. Jak widzicie, warto wspierać takie akcje. Niestety ale łazienki w wielu szkołach potrzebują remontów. Nie ma jednak skąd wziąć na to funduszy.  Serdecznie zachęcam was do sprawdzenia, czy to może jakaś szkoła od was z okolicy potrzebuje takiej pomocy? A może sami zachęcicie jakąś szkołę do wzięcia udziału w akcji? Jest o co walczyć ;D 

Dodatkowo to dzieci mogą sie wykazać kreatywnością, mogą zaprojektować takie łazienki i to może ich prace zachwycą ludzi i zachęcą do głosowania?

Co myślicie o takich akcjach? Dajcie znać!

 

Komentarze

 1. Na prawdę fajna akcja, uwielbiam ładne i czyste łazienki i w szkołach także powinny takie być :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Akcja z pewnością bardzo fajna. Niestety łazienki w szkołach to wciąż w większości tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto wspierać takie fajne akcje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. super sprawa z taką akcją, tym bardziej że podstawówki pod tym względem często są w opłakanym stanie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas w szkole jedna łazienka nie była remontowana 30 lat. Nie ma nawet spłuczek, tych klikow do zamykania drzwi ani ciepłej wody. Na szczęście tylko w jednej! Obserwujemy? Zacznij.
  are-we-cool-enough.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie słyszałam o tej akcji :( Świetny pomysł! Nawet nie chcę mówić, jaka była łażenka w mojej szkole :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Akcja ciekawa a remontu potrzebuje wiele łazienek szkolnych.Oj pamiętam swoje zarówno z podstawówki jak i z liceum :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna ta akcja. :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo ciekawie !
  może obs? http://www.emptyy-promises.blogspot.com/
  pozdrawiam cieplutko ;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniała akcja! Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Łazienki w szkołach to tragedia. Fajna akcja;)

  OdpowiedzUsuń
 12. nie słyszałam o tej akcji jeszcze

  OdpowiedzUsuń
 13. Łazienki muszą być zadbane ;c

  OdpowiedzUsuń
 14. Super akcja, ja miałam zawsze tego pecha, ze szkoła robiła remonty jak ja ją już kończyłam :P

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka