Pharma Nord - Bio-Cynk!

Cześć!


Jak u was z suplementami ? Stosujecie je? Ja zawsze miałam problem z systematycznością jednak myślę, że dzięki takim produktom możemy dostarczyć sobie wiele cennych "skarbów",  które nam się przysłużą. Ciężko jeść tak by wszystkie składniki były zawarte w naszych pokarmach, a niedobory niektórych składników potrafią być bardzo widoczne.  Dzięki Pharma Nord miałam możliwość wypróbowania Bio-cynku od nich. Dostałam zapas na dwa miesiące, ale już po miesiącu zauważyłam pewne efekty, a więc w kolejny miesiącu bedzie jeszcze lepiej. I jednak tu o systematyczność zawalczyłam i nie opuściłam żadnej tabletki! Codziennie wieczorem jadłam jedną i dalej kontynuuje tą kuracje.  Czytajcie dalej!Pharma Nord

Pharma Nord jest jednym z największych europejskich producentów suplementów diety, produktów leczniczych oraz preparatów ziołowych. Firma ciągle się rozwija, produkując i sprzedając suplementy diety, których działanie zostało potwierdzone naukowo. Preparaty te charakteryzują się wysoka bio-dostępnością oraz bezpieczeństwem stosowania.


BIO-CYNK
 • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
 • Jest częścią prawidłowej syntezy DNA i specjalizacji komórek
 • Przyczynia się ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym
 • Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu witaminy A
 • Przyczynia się do zachowania równowagi kwasowo-zasadowej
 • Pomaga zachować zdrowe włosy, skórę, paznokcie oraz kości

Bio-Cynk to suplement organicznego związku cynku o wysokiej biodostępności.


Cynk jest istotnym minerałem. Jest on obecny w komórkach w całym organizmie.
Zapotrzebowanie na cynk jest szczególnie duże w okresie dojrzewania, jak również jest zwiększone u kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób w podeszłym wieku, narażonych na stres, osób spożywających nadmierne ilości alkoholu, a także u osób cierpiących na nadmierną potliwość i przyjmujących preparaty moczopędne. Organizm nie magazynuje cynku jako takiego,dlatego konieczne jest ciągłe uzupełnianie tego minerału. Czytaj dalej.

Witamina C jest rozpuszczalną w wodzie witaminą, której nazwę „kwas askorbinowy” nadano po jej odkryciu i określenie to odnosi się do faktu, że jest kwasem, który zapobiega szkorbutowi. Witamina C ma także inne ważne funkcje Czytaj dalej 

Dziś mogę już wam zdradzić, że faktycznie stan skóry i stan paznokci jest o wiele lepszy niż przedtem. Nie chce jednak zdradzać wam wszystkiego od razu. Chciałam dziś w was zrodzić troszkę ciekawości na temat tego produktu. By za miesiąc dać wam szczegółową recenzje na temat tego produktu. Nie każdy jest przekonany co do suplementów. Nie ma się też co dziwić, jednak myślę, że wystarczy zadbać o regularność i znaleźć te właściwe preparaty, a wszystko jednak przyniesie swoje efekty.  Ja od suplementów wymagam też tego, by efekt po nich zachował się przez jakiś czas.  I mam nadzieję, że właśnie ten produkt mnie tym uraczy ;) Póki co efekty się pojawiają. Tabletka jest mała i łatwa w połknięciu. Nie czuję, żadnych efektów ubocznych i wszystko jest naprawdę w porządku.  Myślę, że za miesiąc będę mogla wystawić pozytywną opinie temu produktowi.


Dajcie znać jak to u was jest z suplementami? Jakie bierzecie? Czy może znacie Pharma Nord i macie o nich swoją opinie? A jeśli nie korzystacie z takich produktów, to dlaczego? Co was od nich odpycha? 

Komentarze

 1. Nie znam tego produkty, nigdy nie stosowałam tego typu suplementów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kiedyś stosowalam suplementy ale innej firmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedynymi suplementami, jakie stosowałam były na zimne stopy i dłonie i na żelazo, tego nie próbowałam, ale muszę czegoś poszukać, bo moje paznokcie to tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie używałam jeszcze czegoś takiego. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem jakie ma właściwości cynk ale chyba kiedyś brałam jakąś mieszankę cynku i skrzypu i polepszył się stan moich włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę zacząć stosować!

  OdpowiedzUsuń
 7. Great post and amazing pictures :)...thx for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja nie lubię wszelkich tabletek :/
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Sporadycznie kupuję suplementy, jak już jakiś zacznę brać to staram się oczywiście zużyć całe opakowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też zaczęłam z nimi wspłpracę, ale z innym preparatem i równiez widzę efekty, choć nie jest to efekt WOW.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja robię sobie raz do roku dobrą kurację suplementami :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka