Lakier do paznokci EVELINE colour instant

Witam serdecznie! 

Dziś chciałam się z wami podzielić króciutką recenzją lakieru do paznokci "Eveline colour instant fast dry&long lasting". Lakier ten otrzymałam od strony Beauty tester, za wyrażanie opinii o kosmetykach.  Serdecznie chciałam wam polecić tą stronę, jeśli wahacie się z zakupem jakiegoś kosmetyku i chcecie się przekonać czy warto wydać pieniądze.Na stronie znajduje się wiele kosmetyków i wciąż, regularnie dodawane są nowe. Sami także możecie zarejestrować się na stronie, a na "fejsbukowym" fanpagu odbywa się wiele konkursów, gdzie można wygrać, naprawdę ciekawe kosmetyki! Także warto zajrzeć.
No dobra, przejdźmy do produktu.


Ja otrzymałam kolor 668. Kolor bardzo przypadł mi do gustu.  Jest to duża 12ml buteleczka. Bardzo fajny pędzelek, którym można równomiernie rozprowadzić lakier na paznokciu. Konsystencja też jest całkiem fajna, nie za gęsta, nie za rzadka. Płytkę paznokcia należy pomalować dwa razy, na co zwraca uwagę producent.

Na zdjęciu niestety tego nie widać, ale producent pisze " Malować dwukrotnie na odtłuszczone paznokcie", tak więc  wszystko mamy napisane klarownie.
Używam tego lakieru już od dwóch miesięcy ( malując miej więcej  co dwa tygodnie),  wspólnie z siostrą i zdążyłam zauważyć, że jest wydajny. Co ciekawe producent zaznacza, że w lakierze nie znajdziemy szkodliwych substancji i wymienia je na opakowaniu. Między innymi znajdziemy tam ten składnik, którego eveline użyło przy odżywce 8 w 1.

Kolor jak już mówiłam, jest bardzo ciekawy. Jest troszkę ciemniejszy niż na zdjęciu. Bardzo intensywny i zostaje na paznokciu dosyć długo, nie licząc drobnych odprysków na czubku paznokcia.


Bardzo lubię markę Eveline i po raz kolejny mnie nie zawiodła i pewnie nie raz sięgnę po produkty tej marki.Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka