Dobra reklama, kluczem do sukcesu!

Hej!


Dziś pogadamy troszkę o reklamie. Każdy kto prowadzi swój własny biznes lub pracuje w usługach, wie jak ważna jest reklama. Konkurencja w tych czasach jest bardzo silna i trzeba się wysilić by się wyróżnić. Istnieje wiele różnych sposobów na atrakcyjną reklamę. Zapraszam do czytania!


Przechadzając się ulicami miasta, możemy zauważyć ogromną ilość reklam. Atakują nas kolorami, wielkościami, treścią. Każdy sklep, zakład fryzjerski, czy lodziarnia stara się wyróżnić na tle innych. Kreatywność bucha z każdej strony. Żyjemy w takich czasach, gdzie z łatwością możemy puścić wodzę fantazji i przekształcić ją w ciekawą reklamę dla odbiorcy. Nie jest to wcale takie proste. Każdy człowiek inaczej postrzega świat, więc musimy trafić w gusta jak największej ilości odbiorców. W jaki sposób to zrobić? Jak trafić w ten złoty środek? Użyć kreatywności, która w każdym z nas jest gdzieś skryta. Obserwujmy świat. W łatwy sposób możemy zauważyć, co ludziom przypada go gustu, a co ich irytuje. Jeśli planujecie stworzyć coś swojego, otworzyć swoją własną działalność i planujecie szyld / reklamę, obserwujcie konkurencje. Patrzcie, w jaki sposób się reklamują, jak tworzą przyciągające banery. Inspirujcie się, zauważajcie błędy, które popełniają. Dobre przygotowanie się do akcji to da wam już połowę sukcesu. Najlepiej przygotować się do reklamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Niech ta myśl już gdzieś wam krąży po głowie, przed otwarciem swojego biznesu. Później z dużą łatwością, będziecie w stanie podjąć decyzję. A uwierzcie mi. Jeśli planujecie stworzyć własną działalność, będziecie mieli dużo więcej na głowię ważniejszych spraw. Baner... to będzie tylko mała drobnostka, która będziecie chcieli załatwić jak najszybciej. Warto więc mieć już przygotowany pomysł!


Bardzo fajną formą reklamy są kasetony reklamowe . Można zamontować je na każdej powierzchni. To nowoczesna forma reklamy, którą widać o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków pogodowych. Więc to całkiem fajna opcja na nasze Polskie warunki. Na tego typu kasetonach, możecie nieźle zaszaleć. Duża powierzchnia reklamowa pozwala na ciekawe zagospodarowanie tej powierzchni. Tego typu reklama jest też stosunkowo tania, co jest dość ważne, gdy dopiero zaczynamy i nie mamy zbyt dużego budżetu do wykorzystania. Możecie więc szaleć, wymyślać, wykreować coś swojego. Na co tylko macie ochotę.

Osobiście uważam, że dobra reklama to ciekawa reklama. Prosta, kreatywna, ciekawa i estetyczna. Kiedy idę przez ulicę, nie mam zbyt dużo czasu na rozglądanie się. Łapią mnie reklamy z przyjemnymi kolorami i z ciekawymi rozwiązaniami. Istnieją reklamy, które wywołują na mojej twarzy uśmiech, które mnie zaciekawiają lub zatrzymują na chwilkę. A was? Jakie reklamy przyciągają? A może planujecie stworzyć swój własny biznes i szukacie inspiracji? Podzielcie się też waszymi doświadczeniami, jeśli takie mieliście!


Komentarze

 1. Lovely post dear! Have a great week! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks a lot :D

  super interesting my friend :)

  NEW YOUTUBE POST | CLOSET TOUR AND A LOT OF FASHION TIPS
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello, your impressions are great. Have a nice day. Best regards Jana

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks a lot :D

  this pictures are amazing :D

  NEW FASHION POST | HOW TO BE SUPER FASHION IN THE FALL.
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda to prawda - dobra reklama podstawą sukcesu, aczkolwiek mi się chce śmiać jak ludzie spamują strony reklamami - no nie, bo na bank nikt nie zauważy, że to spam - a co do reklam to my mamy w mieście takie miejsce, które wygląda jak w Chinach - po prostu reklama na reklamie i co jedna drugą prześciga w poziomie - normalnie agencja reklamowa może użyć zdjęcia tej lokacji w reklamie "nie bądź Januszem, zamiast brzydkiej reklamy postaw na jakość i estetykę" - i zły marketing można na dobry przerobić :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Reklama to rzeczywiście bardzo ważna sprawa, jeśli chodzi o prowadzenie własnego biznesu. Nie można tylko przesadzać też w drugą stronę i wszędzie ją wciskać, bo to może się spotkać z przeciwnym efektem niż zamierzony.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja uważam, że jedne z lepszych reklam mają Azjaci, te takie, które przemawiają do odbiorców :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Great post, dear!
  I like your blog so much!
  Following you from now :) №887
  I will be very happy if you follow me back :)
  Have a good day!

  My blog - http://www.valeriianest.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobra reklama to taka, która nie będzie raziła w oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I do not evеn know how I ended up here, but I thought this post was ցoοd.
  I don't know who you are Ƅut definitely yοu
  are going to a famous blogger if you аren't alreaԀy ;) Cheers!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobra reklama jest bardzo ważna ☺

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka