Targi, imprezy, sposoby na spędzenie wolnego czasu!

Hej!

Co tam u Was słychać? Jak spędzacie pierwsze pogodne dni w tym roku? Mam nadzieję, że u Was świeci też słoneczko i możecie cieszyć się piękną pogodą. Mam dla Was całe mnóstwo ciekawych recenzji, produktów, które  będą idealne na wiosnę. I już od przyszłego tygodnia zaczną się one regularnie tu pojawiać. Dziś porozmawiajmy sobie o imprezach, targach tematycznych.


 

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. I nie chodzi mi tu tylko o naturę. Owszem, ta zaskakuje nas ciepłym słoneczkiem, pięknymi kwiatami ( czasami też alergią :( ), ładnymi widokami. Nie wiem jak to jest u was, ale ja od razu mam jakoś więcej energii. Wiosna zdecydowanie dodaje pomysłowości i kreatywności, choć i w deszczu można znaleźć natchnienie. Wiosna to też czas, kiedy w naszej okolicy pojawiają się różnego typu atrakcje. Zachęca to nas do wyjścia, do spacerów, do zwiedzenia nowych miejsc. Wystarczy wejść na stronę swojego miasta lub miasta w okolicy i  z całą pewnością znajdziemy jakieś ciekawe wydarzenia. Zresztą! Sam facebook zasypuje nas dziennie wydarzeniami z okolicy.  Ciekawa jestem czy  chętnie chodzicie na takie imprezy?


 
Dla nas blogerów też utworzono wiele ciekawych okazji, do zdobycia nowej wiedzy.  Ostatnio u mnie w okolicy była blosilesia, w której niestety nie mogłam wziąć udziało. No i teraz szykuje się duże Meet beauty czy Blog Conference w Poznaniu. Takie imprezy uważam za świetne pomysły. Możemy poznać się nawzajem, na żywo. Właśnie w taki sposób, można nawiązać ciekawe relacje, czy nawet przyjaźnie. Na takich imprezach wystawia się też wiele firm, które pozwalają nam poznać swoje nowości. Możemy przetestować ich kosmetyki, porozmawiać z przedstawicielami handlowymi, możemy też uzyskać ciekawe rabaty.  Firmy reklamują się poprzez ulotki, próbki, ścianki prezentacyjne. Pomysłów na zaprezentowanie produktów, producentom nie brak. Najważniejsi są jednak ludzie. Mieliście okazję poznać koleżanki, blogerki na żywo? Jeśli tak, to przyznacie mi, że blogi osób, które mieliśmy okazję poznać osobiście, czyta się z wielką przyjemnością. A możliwość poznania ulubionego twórcy, to dopiero okazja!


Lubię zimę, ale to właśnie wiosną można z przyjemnością wyjść z domu. Ciesze się, że coraz więcej, różnych imprez organizowanych jest w miastach. To ciekawa forma rozrywki. Dajcie znać, jakieś imprezy lubicie najbardziej? Może mieliście okazję być na jakimś blogerskim wydarzeniu?

Komentarze

 1. Każda pora roku ma coś w sobie magicznego :) Teraz popatrzyłam i widzę, że masz takie nazwisko jak moja babcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie piękna pogoda akurat dziś! Oby więcej takich dni.
  Zapraszam na mój pierwszy post :D http://zmalowanalalanatala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzę o tym, by właśnie kiedyś się wybrać na jedną z takich blogerskich imprez, super, że istnieją :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo cieszę się z tej słonecznej pogody i staram się z niej korzystać jak najlepiej ;) Co do spotkania internetowych twórców, to bardzo chciałabym kiedyś uczestniczyć w takim wydarzeniu. Myślałam, że zapiszę się na to spotkanie w Poznaniu, ale wtedy będę mieć ważne zajęcia. Za to zapisałam się dzisiaj na See Bloggers.

  Piękne zdjęcia tego wpisu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiosna jest moją ulubioną porą roku, wszystko w tedy kwitnie i jest nie za zimno i nie za ciepło <3
  https://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja juz ciesze sie na cieple dni :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W taką słoneczną pogodę to zawsze mam ochotę na jakiś plener - nawet samo siedzenie na ławce daje dużo radości :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka