Słowo Kluczowe

Hej!

Wśród moich czytelników, dość spora grupa osób, to jednak blogerzy. Coraz częściej, otwierają się przed nami nowe drzwi i możemy korzystać, z coraz to lepszych okazji. Możemy się szkolić, uczyć nowych rzeczy, a później wykorzystywać to w przyszłości. Blogów też powstaje coraz więcej. Co więc zrobić, by stać się widocznym? Czym są słowa klucze? Jaki mamy na to wpływ? 


Prowadzę swojego bloga... sama już nie pamiętam ile. Może to już cztery lata? A może pięć. Nigdy nie zastanawiałam się, czym jest tak naprawdę pozycjonowanie stron. Nie przykładałam do tego większej wagi. Myślę, że tym tematem zainteresowałam się dość nie dawno. Chyba pierwszy raz o SEO i pozycjonowaniu, usłyszałam rok temu. Od tego czasu, wciąż zastanawiam się, gdzie najlepiej jest sięgnąć porady oraz informacji na ten temat. Już kilka razy planowałam wybrać się na różnego rodzaju warsztaty, szkolenia czy spotkania. Tak z ciekawości. Nigdy jednak nie udało mi się spełnić tego małego marzenia, ale wciąż na coś poluje. Używanie słów kluczy, nie jest takie łatwe, jak się mogłoby wydawać. Trochę artykułów przeczytałam, obejrzałam jakiś film na youtube, ale wciąż mam problem z zastosowaniem się do tych zasad. Może wy macie jakieś artykuły, które moglibyście mi polecić?


Tak w sumie, to temat ten dotyczy nie tylko nas jako blogerów, ale także nas jako przedsiębiorców. Może macie własne firmy, które posiadają strony internetowe, a może sklepy? Im też pewnie przyda się  pozycjonowanie stron. Internet jest nieskończenie wielki ( ;) ) więc musimy się zainteresować tym tematem! Warto byłoby skrócić naszym czytelnikom drogę, zrobić wszystko byśmy wyświetlali się im na pierwszych stronach w google! Powinniśmy zacząć analizować odpowiednie słowa klucze, poprawnie ich używać. 

Tylko gdzie znaleźć na to wszystko czas? Myślę, że małymi kroczkami, powolutku do przodu. Powinniśmy wciąż się szkolić, cały czas uczyć i kto wie. Może to właśnie nasz blog, kiedyś będzie wyświetlał się na pierwszych stronach wyszukiwarek? Jestem też ciekawa, jak wy podchodzicie do tego tematu? Czy myślicie o SEO, o pozycjonowaniu, o słowach kluczach?  A może macie swoje patenty, swoje sposoby by się wybić spośród tłumu?

Dzisiejszy post to tylko takie moje małe rozważania, które może nic wielkiego nie wnoszą. Jednak bardzo chciałabym poznać wasz stosunek do tego, chciałabym zaprosić was do dyskusji. Podzielcie się swoim doświadczeniem, dobrą radą.

Miłego wieczoru!

Komentarze

 1. Prowadzenie bloga rozwija na bardzo wielu polach - to jeden z powodów, dla których tak bardzo to lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ju ż sobie odpuściłem takie rzeczy prawdę pisząc ... za dużo już bloguję, żeby ciągle mieć to w głowie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny post! Podoba mi się

  Zapraszam do siebie,
  Miłego dnia kochana, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jakoś nigdy nie zagłębiałam się w pozycjonowanie stron, ale może rzeczywiście warto coś z tym zrobić? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze powiedziawszy nigdy się nad tym nie zastanawiałam, po prostu bloguję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy tego nie robiłam i szczerze mówiąc nawet nie do końca wiem, jak to robić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja rozumiem jak ważne jest w zasadzie pozycjonowanie stron, aby nasze blogi czy też firmy/sklepy/portale wyświetlane były na pierwszych stronach wyszukiwarek, ale jakoś nie bardzo umiem się tym zająć:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Un post muy interesante! Muchas gracias por tus comentarios en mi blog, es un placer verte por allí! ♥️♥️♥️

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie przykładałam do tego większej uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Trochę interesowałam się tematem, ale szybko mi przeszło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Myślę, że pozycjonowanie i SEO to naprawdę temat rzeka... trzeba dużo czasu aby w tym się odnaleźć... mi to póki co słabo wychodzi...
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Również o tym czytałam i z łatwiejszych trików na pozycjonowanie strony znalazłam informację, że w zdjęciach, które publikujesz warto wpisać słowa kluczowe, oddzielone od siebie myślnikami, ponoć coś to daje :)

  http://crafty-zone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Byłam na jednym wykładzie/warsztacie na temat SEO i powiem Ci, że to i tak mało. Moja wiedza nadal jest znikoma, a to bardzo ważny element życia każdego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja rezygnuję z SEO w dużej mierze. Wiem, że jest to ważne, jednak po prostu nie mam do tego głowy i czasu.

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 15. Niestety za mało czasu jest na to wszystko :/

  OdpowiedzUsuń
 16. Choć mam długo bloga na hasło blog o szyciu wyświetla się dopiero na 2-3 stronie Google. Niestety cały czas pracuję na tą pierwszą stronę:) Może kiedyś ...to nastąpi. To jest taka mozolna praca, nie wiem jak jest na Wordpressie? Może lepiej?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka