Wzorowa Łazienka 2017! 3 edycja

Cześć!


Witam wszystkich :) Cóż za piękna pogoda się nam zrobiła. W końcu! Choć jesień już widać i zbliża się wielkimi krokami, cieszę się, że  w ostatnie dni nad morzem towarzyszy mi taka pogoda. Można się choć troszkę tym nacieszyć.  A jak u Was z pogodą? Korzystacie z jej uroków, przed totalnym przyjściem jesieni? Mam nadzieję!
Dziś nie będzie kosmetycznie. Dziś całkowicie inaczej. Już raz poruszałam ten temat na moim blogu, a dziś poruszę go po raz kolejny.  Właśnie wystartowała 3 edycja Wzorowej Łazienki organizowana przez Domestos. Jak dla mnie świetna akcja, o której warto trochę opowiedzieć.  Może właśnie dzięki takiej akcji, szkolne ubikacje przestaną nam się kojarzyć z brudnymi, śmierdzącymi, przerażającymi miejscami? Oby!
Ubikacje szkolne pamiętam bardzo dobrze.  Choć to zdecydowanie złe określenie. Pamiętam i kojarzę je raczej w negatywny sposób. Tylko jedna szkoła, z pośród czterech do których uczęszczałam, miła wyremontowaną łazienkę. Reszta ubikacji.... cóż. Odpadające stare kafle, wszędzie brudno i nie pachniało zbyt dobrze. Brak luster, mydła... brr. Pamiętam, że korzystanie z tych łazienek było czymś nieprzyjemnym.  I jak tu uczyć dzieci porządku, higieny, kiedy muszą korzystać z  takich pomieszczeń?  Dzięki Domestosowi, już po raz trzeci szkoły w Polsce mają szansę na  wyremontowanie swoich łazienek i uzyskanie środków czyszczących!

Zobaczcie jak prezentują się wyremontowane łazienki:

Wyglądają naprawdę świetnie! Aż chce się korzystać. Dlatego zachęcam do wejścia na stronę www.wzorowalazienka.pl  i do głosowania na szkoły w waszej okolicy. Może wasza stara szkoła bierze udział i możecie jej pomóc na wyremontowanie łazienki?  Mały głos, a z całą pewnością pomoże!

Akcja jest naprawdę godna uwagi. Niestety, ale większość uczniów szkół polskich uskarża się na brzydki zapach, na brud i na brak środków czystości w ubikacjach. Domestos chce to zmienić przez tą akcje. Myślę, że to naprawdę dobry pomysł i powinno się nagłośnić tą akcję. Szkoły, które zarejestrują się na stronie wzorowej łazienki otrzymają materiały do przeprowadzenia lekcji na temat higieny.

Moja dawna szkoła podstawowa także brała udział w tej akcji i udało się wygrać remont. Dzięki zaangażowaniu całego miasta  zdobyli drugie miejsce i fundusze na remont łazienki. Jest to dość mała mieścina, ale jak widać i taka może wygrać w tym konkursie. Dlatego każdy głos jest ważny. Dobrze pamiętam jak wcześniej tam wyglądało i jak nieprzyjemnie korzystało się z tamtych łazienek. Dziś czystość, porządek i ogólny dobry wygląd łazienek nie odstrasza. Dzieci od najmłodszych lat mogą uczyć się tego, jak ważna jest higiena i czystość. Co myślicie o tej akcji? Słyszeliście o niej wcześniej? A może własnie jakaś wasza szkoła w okolicy bierze udział i zamierzacie im pomóc swoimi głosami?

Komentarze

 1. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Akcja zacna, pamietam te łazienki z czasów szkolnych... masakra!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh very ineresting darling
  xx

  www.sakuranko.com

  OdpowiedzUsuń
 4. słyszałam już o tej akcji, bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks my friend :D

  Woow, sounds super interesting post.

  NEW TIPS POST | Oily Hair Care.
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Thx, for your lovely comment. ^^
  New outfit is online...

  OdpowiedzUsuń
 7. niestety nie widzę tych zdjęć :(

  OdpowiedzUsuń
 8. So interesting! :-)

  Love,
  Dascha

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna akcja! pozdrawiamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Thx, for your lovely comment. ^^
  Wish you a nice week...

  OdpowiedzUsuń
 11. Thank you dear :D You need to try :D

  Wooow, so cute decor :D

  NEW FASHION POST | How To Wear Trench Coats.
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie słyszałam nawet słówka o tej akcji :D

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 13. Oh very cute pics darling.
  xx

  www.sakuranko.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny projekt a odnowione łazienki ze zdjęć bardzo mi się podobają.Przydałoby się takie coś w mojej szkole gdzie łazienki są w okropnym stanie .

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Możliwości urządzenia łazienki jest naprawdę bardzo dużo. Wystarczy zaczerpnąć inspiracji choćby z takiej strony i artykułu. Przeglądające ostatnio internet trafiłam również na takie projekty https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/lazienka . Są wyjątkowo pomysłowe oraz funkcjonalne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam!
Dziękuję za każdy komentarz!
Dodaj swojego bloga a na pewno go odwiedzę.

Wybrane dla Ciebie

instagram @lexaandra

Copyright © Życiowa sałatka